Brazylijska depilacja, zaproszenie na zabieg
googleplus twitter facebook youtube
Depilacja brazylijska, zadzwoń

22 400-90-26

Depilacja brazylijska Warszawa, sprawdź cenę

+48 605 905 608

Depilacja laserowa bikini

Rozwój medycyny estetycznej pozwala nie tylko na osiąganie coraz lepszych efektów wizualnych, ale także na przełamywanie tematów tabu. Obecnie w mediach wiele uwagi poświęca się tematom, które jeszcze kilkanaście lat temu należało przemilczeć. Jedną z takich kwestii są wszelkie zabiegi estetyczne wokół okolic intymnych. Depilacja laserowa bikini jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

 

Usuwanie owłosienia z okolic bikini stało się estetyczną nomą. Niewiele pań decyduje się na zostawienie choćby włosa w tej strefie erotycznej. Idealnie gładka skóra jest o wiele bardziej pożądana. Jest to jednak strefa dość problemowa, ponieważ odczuwanie bólu jest tutaj zwiększone. Depilacja pastą cukrową czy woskiem nie dla każdej kobiety będzie odpowiednią metodą usuwania owłosienia. Wtedy warto pomyśleć o depilacji laserowej.

 

Zabieg depilacji laserowej okolic bikini w BeautymeD Krzysztof Miracki trwa maksymalnie kilkanaście minut. Nie jest inwazyjny, ani szkodliwy dla skóry, dlatego tuż po depilacji można wrócić do codziennych obowiązków. Użycie nowoczesnego lasera Vectus znacznie skraca czas zabiegu depilacyjnego. Dzięki temu, że jest to bardzo precyzyjny laser diodowy możliwe jest precyzyjne usuwanie owłosienia, co zmniejsza liczbę ponownych zabiegów. Depilacja laserem jest w pełni bezpieczna. Włos niszczony jest w całości, nie odrasta. Co najważniejsze – po kilku sesjach (ich ilość zależy od rodzaju włosa i indywidualnych predyspozycji klienta) można cieszyć się gładką skórą już na zawsze. Bolesność zabiegu została zminimalizowana praktycznie do zera. Jest to oczywiście kwestia indywidualna, ale zastosowanie najnowszych laserów diodowych znacznie przyspiesza i podwyższa jakość zabiegu. Można cieszyć się pięknym bikini bez powracającego owłosienia.


 
Depilacja laserowa cena, sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT

BeautymeD
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Depilacja Warszawa Depilacja laserowa bikini Vectus laser
Depilacja Depilacja miejsc intymnych Vectus depilacja
Depilacja laserowa Fotodepilacja Light sheer
Depilacja laserowa Vectus Depilacja brazylijska Warszawa Depilacja intymna
Usuwanie owłosienia Depilacja laserowa cena Depilacja laserowa Ursynów
Depilacja brazylijska Depilacja laserowa Warszawa Depilacja pach
Epilacja Warszawa Laser diodowy Laser Vectus Warszawa
Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie włosów Skuteczna depilacja

Copyright © 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl