Brazylijska depilacja, zaproszenie na zabieg
googleplus twitter facebook youtube
Depilacja brazylijska, zadzwoń

22 400-90-26

Depilacja brazylijska Warszawa, sprawdź cenę

+48 605 905 608

Depilacja laserowa

 

Depilacja laserowa BeautymeDOwłosienie, zwłaszcza nadmierne jest dla wielu osób poważnym problemem. Tradycyjne i najczęściej stosowane metody usuwania owłosienia – stosowanie golarek, depilatorów czy zabiegów kosmetycznych, często nie tylko nie poprawiają sytuacji, ale wręcz ją pogarszają. Właśnie z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na depilację laserową. Jest to prosta i przede wszystkim skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Swoją skuteczność metoda laserowa zawdzięcza dogłębnemu działaniu. Usuwając włoski poprzez golenia czy kremy depilacyjne niszczymy jedynie zewnętrzną warstwę włosa. Nienaruszona macierz sprawia, że owłosienie szybko odrasta. Laserowa depilacja oddziałuje bezpośrednio na tzw. cebulkę włosową, co powoduje jej trwałe uszkodzenie.

 

Laser diodowy Vectus, stosowany w naszej klinice, opiera się na technice emisji wiązki laserowej, która pochłaniania jest przez melatoninę włosów. Dzięki temu przez 4 - 8 tygodni można cieszyć się nieskazitelnie gładką skórą. Depilacja laserowa jej zabiegiem sesyjnym. Aby na stałe usunąć owłosienie należy wykonać od 4 do 6 zabiegów co 4-8 tygodni. Nieprzestrzeganie systematyczności zabiegów może skutkować zmniejszeniem skuteczności depilacji laserowej, a co za tym idzie – zwiększenie kosztów laserowego usuwania owłosienia.

 

Częstą obawą związaną z depilacją laserową jest kwestia bolesności zabiegu. Laser diodowy Vectus jest metodą mało bolesną. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że próg bólu jest kwestią indywidualną. Doświadczenie pozwala nam jednak ocenić, że bezinwazyjna metoda depilacji laserowej, oparta na Systemie Advanced Cotact Cooling jest praktycznie bezbolesna. Wielu klientów jest zaskoczonych szybkością i łatwością z jaką można pozbyć się niechcianego owłosienia. Zabieg niszczenia włosków trwa od kilku do kilkunastu minut.

 

Depilacja laserowa jest zabiegiem bezinwazyjnym, jednak należy pamiętać, że jest to użycie wiązki laserowej. Z tego powodu istnieje kilka sytuacji, kiedy tego typu depilacja jest niewskazana. Do najpopularniejszych przeciwwskazań zaliczyć należy ciążę, tatuaże w miejscach, które mają być poddawane depilacji, choroby skórne, opryszczka itd.

Depilacja laserowa cena, sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT

BeautymeD
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Depilacja Warszawa Depilacja laserowa bikini Vectus laser
Depilacja Depilacja miejsc intymnych Vectus depilacja
Depilacja laserowa Fotodepilacja Light sheer
Depilacja laserowa Vectus Depilacja brazylijska Warszawa Depilacja intymna
Usuwanie owłosienia Depilacja laserowa cena Depilacja laserowa Ursynów
Depilacja brazylijska Depilacja laserowa Warszawa Depilacja pach
Epilacja Warszawa Laser diodowy Laser Vectus Warszawa
Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie włosów Skuteczna depilacja

Copyright © 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl