Brazylijska depilacja, zaproszenie na zabieg
googleplus twitter facebook youtube
Depilacja brazylijska, zadzwoń

22 400-90-26

Depilacja brazylijska Warszawa, sprawdź cenę

+48 605 905 608

Depilacja laserowa Vectus

Współczesna medycyna estetyczna oraz kosmetologia czerpią ze zdobyczy najnowocześniejszej techniki pełnymi garściami. Dzięki temu profesjonalne kliniki mogą proponować swoim klientom coraz skuteczniejsze zabiegi upiększające. Jednym z nich jest depilacja laserowa. To właśnie dzięki wykorzystaniu lasera diodowego możliwe jest trwałe usunięcie zbędnego owłosienia.

 

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszym sposobem usuwania owłosienia. Dzięki dogłębnemu działaniu i precyzyjnemu zniszczeniu struktury włosa, efekty depilacji są rewelacyjne. Po kilku sesjach depilacyjnych można się cieszyć idealnie gładką skorą. Najnowszym i najskuteczniejszym laserem jest obecnie diodowy laser Vectus. Porównanie jego efektywności i szybkości pojawiania się rewelacyjnych efektów nie pozostawiają złudzeń. Działanie lasera Vectus oparte jest o nowoczesną technologię lasera diodowego. Wiązka lasera Vectus wnika w strukturę włosa, neutralizuje działanie melatoniny i niszczy komórki wzrostowe. Powoduje to trwałe uszkodzenie mieszka włosowego, czyli usunięcie całego włosa wraz z cebulką. Dzięki temu włos nie odrasta. Dla uzyskania bezbolesnego zabiegu w laserze Vectus zastosowano specjalny system chłodzenia. Depilacja laserowa odznacza się 95% skutecznością. Oznacza to, że tylko 5 % owłosienia może pojawić się po około 4 tygodniach od zabiegu. Włoski te są jednak znacznie słabsze i jaśniejsze. Wystarczy kilkuminutowa depilacja laserowa, by uzyskać efekt stuprocentowy.

 

Najczęstszą obawą związaną z zabiegiem depilacji laserowej jest jego bolesność. Istnieje wiele mitów na temat bólu odczuwanego podczas laserowego usuwania włosów. Rzeczywiście pierwsze zabiegi laserowej depilacji były dość nieprzyjemne dla pacjentek. Współczesne lasery pozwalają jednak na szybkie i praktycznie bezbolesne pozbycie się włosów. Laser Vectus BeautymeD Krzysztof Miracki nie tylko precyzyjnie i szybko usuwa owłosienie, ale także zapewnia komfort podczas zabiegu. Wbudowana funkcja chłodzenia zmniejsza dolegliwości bólowe praktycznie do minimum. Dzięki temu depilacja laserowa staje się przyjemnością.


 
Depilacja laserowa cena, sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT

BeautymeD
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Depilacja Warszawa Depilacja laserowa bikini Vectus laser
Depilacja Depilacja miejsc intymnych Vectus depilacja
Depilacja laserowa Fotodepilacja Light sheer
Depilacja laserowa Vectus Depilacja brazylijska Warszawa Depilacja intymna
Usuwanie owłosienia Depilacja laserowa cena Depilacja laserowa Ursynów
Depilacja brazylijska Depilacja laserowa Warszawa Depilacja pach
Epilacja Warszawa Laser diodowy Laser Vectus Warszawa
Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie włosów Skuteczna depilacja

Copyright © 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl