Brazylijska depilacja, zaproszenie na zabieg
googleplus twitter facebook youtube
Depilacja brazylijska, zadzwoń

22 400-90-26

Depilacja brazylijska Warszawa, sprawdź cenę

+48 605 905 608

Fotodepilacja

Zabiegi depilacji są jedną z najpopularniejszych usług w kosmetologii. Kobiety coraz częściej rezygnują z przestarzałego golenia nóg i decydują się na profesjonalne usunięcie zbędnego owłosienia. Jednym ze sposobów depilacji, z którym można się zetknąć jest fotodepilacja


Fotodepilacja polega na usuwaniu owłosienia za pomocą światła. Obecnie najczęściej stosuje się naświetlania przy pomocy impulsu świetlnego IPL. Podczas zabiegu naświetla się okolice z niechciany owłosieniem, powodując uszkodzenie struktury włosa a nie mieszka włosowego. Niestety IPL nie jest technologią precyzyjną, gdyż nie usuwa owłosienia na stałe jedynie tylko spowalnia odrost włosa. Zabiegowi z użyciem IPL poddawane są nie tylko włoski, ale także tkanki wokół, co może powodować ich podrażnienie. Z takim problemem nie trzeba się borykać stosując depilację laserową gdzie na trwałe uszkadzamy mieszek włosowy. Laser Vectus używany w BeautymeD Krzysztof Miracki działa tylko na niechciane owłosienie, pozostawiając tkanki w stanie nienaruszonym.

 

Depilacja świetlna przy pomocy impulsu świetlnego IPL jest często reklamowana jako mniej bolesna niż depilacja laserowa. Jednak użycie do depilacji lasera Vectus ze specjalnym systemem chłodzenia eliminuje dolegliwości bólowe. Fotodepilacja jest również mniej skuteczna niż depilacja laserem. Zbędne owłosienie usuwane przez IPL powoduje tylko „uśpienie odrostu włosa” a nie trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Rozproszone światło może nawet doprowadzić do deformacji cebulek włosowych, co znacznie utrudnia późniejszą depilację laserową.

 

Zabiegi fotodepilacji nie należą do najtańszych. W porównaniu z depilacją laserową przy użyciu lasera diodowego Vectus są one metodą nieefektywną i ryzykowną. Jeżeli oczekujemy szybkich, dokładnych i długotrwałych efektów to depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem.

Depilacja laserowa cena, sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT

BeautymeD
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Depilacja Warszawa Depilacja laserowa bikini Vectus laser
Depilacja Depilacja miejsc intymnych Vectus depilacja
Depilacja laserowa Fotodepilacja Light sheer
Depilacja laserowa Vectus Depilacja brazylijska Warszawa Depilacja intymna
Usuwanie owłosienia Depilacja laserowa cena Depilacja laserowa Ursynów
Depilacja brazylijska Depilacja laserowa Warszawa Depilacja pach
Epilacja Warszawa Laser diodowy Laser Vectus Warszawa
Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie włosów Skuteczna depilacja

Copyright © 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl