Brazylijska depilacja, zaproszenie na zabieg
googleplus twitter facebook youtube
Depilacja brazylijska, zadzwoń

22 400-90-26

Depilacja brazylijska Warszawa, sprawdź cenę

+48 605 905 608

Laser diodowy Vectus

Vectus jest to laser diodowy o długości fali 810 nm wykorzystywany do trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Jest to system medyczny stworzony przez amerykańską firmę Palomar. Podstawą terapeutyczną jego działania jest fototermoliza selektywna. Światło lasera wnika w głąb skóry i jest selektywnie absorbowane przez melaninę znajdującą się w komórkach łodygi włosa. Następnie niszczy komórki macierzyste mieszka włosowego przez uszkodzenie termiczne Tym samym zapobiega regeneracji i odrastaniu włosa. Dlatego też niedokładnie ogolone włosy przed zabiegiem uległyby spaleniu.

 

Znaczna część mieszków włosowych w naszej skórze znajduje się w okresowym uśpieniu, a co za tym idzie w mieszku włosowym nie ma wystarczającej ilości melaniny by uzyskać jego trwałe zniszczenie. Z tej przyczyny aby uzyskać zadawalający efekt należy kilkakrotnie powtórzyć zabieg. Depilacja laserowa Vectus przyczynia się najczęściej do znacznej redukcji owłosienia tj. o 70-90% wyjściowej ilości włosów, a odrastające włosy stają się delikatniejsze i mniej widoczne. Z czasem możemy się również spodziewać pewnej regeneracji mieszków, dlatego też w takim wypadku zalecamy np. po 2-5 latach powtórzenie serii zabiegów aby utrzymać zadowalający efekt.

 

BeautymeD depilacja

 

 

Efektywność zabiegu zależna jest również od odpowiednio dobranych parametrów. Medyczny laser  Vectus jest jedynym na świecie laserem wyposażonym w Skintel - inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Przed zabiegiem należy przyłożyć Skintel do skóry z obszaru, który będzie poddawane zabiegowi. Czytnik dobiera optymalne parametry zabiegu na podstawie zawartości melatoniny. Indywidualne ustawienia zapewniają bezpieczeństwo i większą efektywność, możemy zastosować wyższą energię bez ryzyka poparzenia.

 

Laser Vectus wyposażony jest również w najnowszą technologię Photon Recycling. Dzięki niej wykorzystujemy ponownie światło, które odbija się od skóry dzięki wbudowanym lustrom w głowicy i możemy wykorzystać impuls w stu procentach. Szybkie tempo pracy lasera jak również zastosowanie w głowicy chłodzenia technologii Advanced Contact Cooling zapewnia komfort zabiegu. Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego chłodząc sprawia, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest nieznaczna i minimalizuje odczucia związane z bólem. W zależności od obszaru zabiegowego dobieramy odpowiedniej wielkości głowice. Na obszarach dużych tj. uda, nogi, plecy stosujemy głowice dużą, na małych obszarach typu wąsik bardziej precyzyjną mała głowice.

Depilacja laserowa cena, sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT

BeautymeD
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Depilacja Warszawa Depilacja laserowa bikini Vectus laser
Depilacja Depilacja miejsc intymnych Vectus depilacja
Depilacja laserowa Fotodepilacja Light sheer
Depilacja laserowa Vectus Depilacja brazylijska Warszawa Depilacja intymna
Usuwanie owłosienia Depilacja laserowa cena Depilacja laserowa Ursynów
Depilacja brazylijska Depilacja laserowa Warszawa Depilacja pach
Epilacja Warszawa Laser diodowy Laser Vectus Warszawa
Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie włosów Skuteczna depilacja

Copyright © 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl