Brazylijska depilacja, zaproszenie na zabieg
googleplus twitter facebook youtube
Depilacja brazylijska, zadzwoń

22 400-90-26

Depilacja brazylijska Warszawa, sprawdź cenę

+48 605 905 608

Laser Vectus a Light sheer Duet

Ze względu na nowoczesne diody użyte w laserze PALOMAR VECTUS™, oraz system emisji fotonów światła, laser Vectus™ stał się najnowocześniejszym oraz niezwykle bezpiecznym laserem depilacyjnym, wyprzedzając swoją technologią Light Sheer Duet.

 

Laser Vectus to udoskonalona wersja systemu Light Sheer Duet. Firma Palomar potrzebowała dziesięć lat by stworzyć najlepszy system usuwania owłosienia. Vectus to pionier wśród laserów, cieszy się największą skutecznością na świecie. Ten medyczny laser diodowy najnowszej generacji stosuje najwyższe parametry zabiegów.

 

 

 


Innowacyjnym rozwiązaniem urządzenia Vectus™ jest opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu wiązki światła. Skóra podczas zabiegu odbija do 80% energii, którą emituje laser. Poprzez wbudowanie w głowicy systemu luster cały impuls po odbiciu trafia ponownie do skóry, zwiększając tym samym efektywność zabiegu. Dzięki temu potrzeba mniej zabiegów w porównaniu ze starszymi modelami laserów.

 

Vectus jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bezpieczny.

 

Laser Vectus™ zapewnia bardzo wysoki komfort zabiegu poprzez zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta. Zastosowane w głowicy chłodzenie kontaktowe utrzymywane przez cały czas trwania zabiegu na poziomie od 0oC do 5oC gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz sprawia, że zabieg jest bezbolesny. W przeciwieństwie laser Light Sheer posiada system chłodzenia Chill Tip, który chłodzi górną warstwę skóry jedynie przed i po każdym impulsie. Pacjenci oceniają zabieg jako bezbolesny stosując Vectus, natomiast twierdzą, że depilacja wykonywana laserem Light Sheer jest bolesna.

 

Usuwanie owłosienia

 

Krótki czas trwania zabiegu - Zwiększona głowica zabiegowa lasera Vectus sprawia, że czas zabiegu ulega skróceniu, dla przykładu depilację całych nóg można wykonać w zaledwie 40 min zamiast 3 godzin (Light Sheer).

 

Laser Vectus eliminuje nawet jasne i rude włosy. Natomiast Light Sheer usuwa jedynie ciemne i grube włosy.

 

Podsumowując laser Vectus jest najlepszym laserem w skali światowej. Jako unowocześniony 10-letnimi badaniami Light Sheer, Vectus wyróżnia się skutecznością, szybkością i największym bezpieczeństwem!

Depilacja laserowa cena, sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT

BeautymeD
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Depilacja Warszawa Depilacja laserowa bikini Vectus laser
Depilacja Depilacja miejsc intymnych Vectus depilacja
Depilacja laserowa Fotodepilacja Light sheer
Depilacja laserowa Vectus Depilacja brazylijska Warszawa Depilacja intymna
Usuwanie owłosienia Depilacja laserowa cena Depilacja laserowa Ursynów
Depilacja brazylijska Depilacja laserowa Warszawa Depilacja pach
Epilacja Warszawa Laser diodowy Laser Vectus Warszawa
Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie włosów Skuteczna depilacja

Copyright © 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl