Brazylijska depilacja, zaproszenie na zabieg
googleplus twitter facebook youtube
Depilacja brazylijska, zadzwoń

22 400-90-26

Depilacja brazylijska Warszawa, sprawdź cenę

+48 605 905 608

Najczęściej zadawane pytania

Jakich efektów możemy spodziewać się po depilacji laserem VECTUS?


Już po pierwszym zabiegu możemy spodziewać się usunięcia 30% włosów, które są w fazie wzrostu, natomiast po 3-4 zabiegach przy ciemnych włosach ok.80-90% . Pozostały procent stanowią włosy jasne, delikatne i niewidoczne.

 

 

Vectus depilacja

 

 

Czy konieczne jest przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej?


Dzień przed zabiegiem (24 h przed) należy dokładnie ogolić maszynką miejsce, które zamierzamy poddać zabiegowi, by nie poparzyć skóry w trakcie wykonywania zabiegu. Przed samym zabiegiem przez ok. 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy się opalać, skuteczność zabiegu jest mniejsza przy ciemnej skórze. Zalecamy przeprowadzanie zabiegu dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny. Nie należy również stosować samoopalaczy, kremów z witamina C i retinolem czy z kwasami owocowymi.

 

 

Jak dużo zabiegów i w jakich odstępach należy wykonać aby efekty były zadowalające?


Ze względu na fakt, iż Vectus laser diodowy działa tylko na włosy w fazie wzrostu (anagen) nie ma możliwości zniszczenia więcej niż 30 % włosów w trakcie jednej sesji. Zabieg jest również bardziej skuteczny gdy działamy światłem lasera na włosy ciemne i grube. Chcąc usunąć znaczny procent niechcianego owłosienia i osiągnąć zadowalający efekt należy poddać się serii 4-6 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach( w zależności od miejsca poddawanego epilacji, predyspozycji genetycznych i hormonalnych, rodzaju włosa itp.) U znacznej części pacjentek zadowalająca redukcja owłosienia następuje już po czterech zabiegach.

 

 

Czy można pomiędzy zabiegami wykonywać depilację?


Pomiędzy zabiegami, a także co najmniej miesiąc przed pierwszą epilacją, nie należy wykonywać mechanicznej depilacji (np. woskiem czy depilatorem), dozwolone jest natomiast golenie tradycyjną maszynką. Wiązka lasera Vectus działa na włoski wraz z cebulkami, usuwając je zwiększymy ilość wymaganych zabiegów.

 

 

Czy depilacja laserem jest zabiegiem bolesnym, czy można zastosować jakieś znieczulenie?


Dla większości pacjentek epilacja laserem Vectus jest zabiegiem bezbolesnym , jest to metoda bezinwazyjna, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo, aczkolwiek można w trakcie odczuwać lekki dyskomfort – takie „gorące podszczypywanie”. Każdy z nas ma inny próg bólu oraz indywidualną wrażliwość skóry. Poszczególne partie ciała poddawane zabiegowi są mniej lub bardziej wrażliwe. Możliwe jest zastosowanie kremów znieczulających lub chłodzenie zimnym powietrzem okolicy zabiegowej. Staramy się nie stosować jednak żadnych znieczuleń, pozwala nam to obserwować miejsce poddawane epilacji i stosować odpowiednio wysokie parametry, tak by nie wywołać oparzenia. System Advanced Cotact Cooling ogranicza bolesność do minimum. Procedura epilacji trwa zaledwie od kilku do kilkunastu minut

 

 

 

 

Co się dzieje ze skórą po zabiegu depilacji laserowej?


Skóra może być delikatnie zaczerwieniona lub nawet lekko spuchnięta bezpośrednio po zabiegu i nie należy korzystać wtedy z solarium, sauny, brać gorących kąpieli Opuchlizna jak i zaczerwienienie ustępuje po kilku godzinach. Możemy także spodziewać się drobnych przebarwień, które także w przeciągu kilku dni samoistnie znikają.

 

 

Czy zabieg depilacji laserowej VECTUS można przeprowadzić na całej powierzchni ciała?


Bezpieczna, skuteczna depilacja dotyczy praktycznie całego ciała kobiet i mężczyzn, nie wykluczając głębokiego bikini. Epilacji nie poddajemy natomiast jąder mężczyzn, jak również okolic oczu.

 

 

Ile czasu trwa jedna sesja?


Długość zabiegu zależy od powierzchni poddanej depilacji. Laser Vectus jest najszybszym laserem na rynku. Przykładowo wąsik lub pachy to kwestia 2 minut, jeżeli depilujemy całe nogi, to trzeba zarezerwować ok. godzine do półtorej.

 

 

Czy są jakieś zalecenia po zabiegowe?


Bezpośrednio po zabiegu nie należy korzystać z sauny i solarium, należy także unikać gorących kąpieli. Niewskazane jest zażywanie leków uczulających na słońce, nagietka i dziurawca. Należy wstrzymać się od stosowania kosmetyków oraz leków złuszczający do 2 tygodni po depilacji laserowej, a także unikać toników na bazie alkoholu oraz dezodorantów bezpośrednio po zabiegu. Bardzo ważne jest, aby w przerwie miedzy zabiegami nie usuwać owłosienia mechanicznie tzn. wraz z cebulkami.(np. depilacja woskiem).

Depilacja laserowa cena, sprawdź ofertę

NEWSLETTERWpisz swój e-mail, a otrzymasz informacje o rabatach, promocjach i nowościach w BeautymeD.


Zapoznaj się z regulaminem

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!
KONTAKT

BeautymeD
Al. KEN 54
02-797 Warszawa (Ursynów)

+48 22 400-90-26
+48 605-905-608
rejestracja@beautymed.com.pl

Depilacja Warszawa Depilacja laserowa bikini Vectus laser
Depilacja Depilacja miejsc intymnych Vectus depilacja
Depilacja laserowa Fotodepilacja Light sheer
Depilacja laserowa Vectus Depilacja brazylijska Warszawa Depilacja intymna
Usuwanie owłosienia Depilacja laserowa cena Depilacja laserowa Ursynów
Depilacja brazylijska Depilacja laserowa Warszawa Depilacja pach
Epilacja Warszawa Laser diodowy Laser Vectus Warszawa
Laserowe usuwanie owłosienia Laserowe usuwanie włosów Skuteczna depilacja

Copyright © 2017 BeautymeD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Jellinek.pl